من به دونالد ترامپ رای می‌دهم - برجام

برجام خواسته و ذلت نظام مذهبی ایران و رهبر آن و سپاه و اصلاح‌طلبان و دولت اعتدال است که گام‌های اولیه آن زیر نظر خامنه‌ای و سپاه و در زمان احمدی‌نژاد برداشته شد و هنوز ادامه دارد.

علت این ذلت تاریخی واضح است، ضعف نظام در اثر تحریم‌ها و انزوای سیاسی از یک‌طرف و نادانی‌های مدیریتی‌اش و بحران‌زایی‌های پی‌در‌پی‌اش از سوی دیگر.

ترامپ - در جلو و دیگر کاندیدهای ریاست جمهوری امریکا در پشت سرش - مخالف دیدگاه‌های حمایتی اوباما از نظام ایران و سیاست‌های سردرگمش در این منطقه و حمایتش از دین اسلام است و قول داده اولین کارش پس از پیروزی سوراخ کردن برجام خواهد بود.

رهبر ایران و نزدیکانش، پیش از شاخه‌های دیگر نظام، دریافته‌اند که از این برجام آبی برایشان گرم نخواهد شد و گیج و سردگم مانده‌اند که چه خاکی بر سرشان بکنند.

باند رفسنجانی و اصلاح‌طلبان و روحانی‌چی‌ها امیدوارند با خایه‌مالی غرب و خودفروشی و میهن‌فروشی و چسبیدن به برجام چند دلاری کسب کنند و چند زمانی مرگ محتوم سیاسی‌شان را به عقب بیاندازند.

برگ برنده اما دست ماست. پس از سی و چند سال نظام مذهبی در ضعیف‌ترین وضعیتش بسر می‌برد. می‌توان، و به آسانی‌هم می‌توان، ما ناراضیان مصمم، با سازماندهی خود و اکثریت ناراضی و شورش‌های فزاینده پیش‌رو و در لحظه مناسب وضعیت را به نفع خودمان و آینده ایران و منطقه تغییر دهیم و به سال‌ها حماقت و جنایت و سرکوب خاتمه دهیم، یا بی‌تفاوت و مایوس به انتظار کمبوزه و خیاری بنشینیم که ممکن است ترامپ برای ما بیاورد!


مطالب مرتبط:
من به دونالد ترامپ رای می‌دهم - مسلمانان
من به دونالد ترامپ رای می‌دهم - صدای آمریکا

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر