من به دونالد ترامپ رای می‌دهم: صدای آمریکا

برنامه تلویزیونی‌ صدای آمریکا* به همان اندازه برنامه رادیویی‌اش هیچگاه جذاب و حرفه‌ای و موفق نبود و نشد [به جز شاید یکی دو مورد رهگذر].

نمی‌شود گفت که آمریکایی‌ها آدم وارد برای این‌کار را نداشتند، و حتما یکی از مهم‌ترین دلیلش سیاست‌های غلط و سردرگم حاکم بر آمریکا است از همان موقع علم کردن دار و دسته خمینی و راه ندادن شاه به آمریکا تا همین الان!

من به دونالد ترامپ که سیاستمدار متفاوتی است و شاید اصلا سیاستمدار نباشد رای می‌دهم، دلایلش را بعد اگر فرصت شد خواهم گفت، اصلا هم ربطی به انتخاب بد و بدتر ندارد.

به احتمال در حول و حوش حوادث سال ۸۸ بود که صدای آمریکا مجریان جوان و تازه‌اش را رونمایی کرد، چهره‌هایی زشت و بدصدا و بی‌هنر و بی‌سواد و نامناسب، معلوم بود که یک نفر را که دم دست بوده صدا کرده بودند صبح زود برود سر گذر ایرانیان، آنجایی که کارگران جمع می‌شوند برای یافتن کار، و داد بزند چند نا عمله می‌خوام برای کار در صدای آمریکا و جز همین چند نفر کسی آنجا نبود آن روز!

دونالد اگر بیاید، باید یکی از کارهایش آب و جارو کردن صدای آمریکا باشد، نه فقط تغییر مجری‌ها، صدای آمریکا بد جوری شده صدای اصلاح‌طلبان و صدای حافظان نظام جنایتکار مذهبی ایران، و دست‌کم یک مدیر خبره و یک برنامه‌ساز فهیم و یک سیاست‌گذار مجرب و چند مجری و کارگردان و گزارشگر شایسته و آبرومند و وزین لازم دارند، کادر فعلی را می‌توانند بفرستند آب بپاشند به گل‌ها، یا جلوی درها بایستند درها را باز و بسته کنند!

***


*
صدای آمریکا [voa] رادیو و تلویزیون دولتی ایالات متحده آمریکا است. در این نوشته فقط به بخش فارسی آن که ویژه ایرانیان تهیه می‌شود اشاره شده است. یادآوری می‌شود که اولین برنامه رادیویی آن به زبان فارسی در اول آذر ۱۳۵۸و اولین برنامه تلویزیونی‌ فارسی‌اش در ۲۷ مهر ۱۳۷۵ پخش شد.


مطالب مرتبط:
من به دونالد ترامپ رای می‌دهم - مسلمانان
من به دونالد ترامپ رای می‌دهم - برجام

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر