من به دونالد ترامپ رای می‌دهم - مسلمانان

دونالد ترام‍پ گفته «ورود مسلمانان به امریکا موقتا و به طور کامل ممنوع شود» و اضافه کرده «تا زمانی که نتوانیم در خصوص این مشکل و تهدیدی‌های خطرناک ناشی از آن تصمیم بگیریم، کشور نباید اجازه دهد که قربانی حملات افرادی بشود که به جهاد معتقدند و برای جان انسان‌ها ارزشی قائل نیستند.»!

دانلد یا دونالد ترامپ بزرگ سرمایه‌دار و کاندید ریاست جمهوری آمریکاست و این سخنش می‌تواند فقط یک شعار یا سخنان داغ انتخاباتی باشد و معلوم نیست وقتی به قدرت رسید - اگر برسد- چقدر پای این حرفش می‌ایستد در حالی که مسلمانان پولداری هستند که بده و بستانی مفید برای آمریکا دارند و اینگونه شاخ و شانه کشیدن با تجارت و سیاست بی‌پدر و مادر منافات دارد.

اما این سخنان دانلد یا دونالد مفید است و مطرح شدنش مفیدتر، از این جهت که جامعه جهانی باید فکری برای دیو اسلام بکند و بیش از این نباید به بهانه دمکراسی در برابر این بمب خطرناک بی‌تفاوت ماند، و حتی بدتر از بی‌تفاوتی، همراهی با آن!

چون از ظاهر و ادعا و نام و نشان و حتی گذشته افراد نمی‌شود حکم بر مسلمان بودنش کرد، پیشنهاد این است که در تمامی کشورها مانع از ثروت و تجمع و قدرت و تبلیغ اسلام و مسلمانان شد.

مهم‌تر از آن، باید کلک جمهوری اسلامی ایران را از بیخ و بن کند، که باعث و بانی بسیاری از فتنه‌هایی از این دست است!

مشکل مهم دیگر خود آمریکا و هم‌پیمانانش است که در قدرت‌گیری و رشد گروه‌های تندرو و آدمکش اسلامی همکاری مستقیم داشتند، بدون آنکه بدانند چه غلطی می‌کنند، بی‌شک باید همه کسانی که در این جنایت همکاری داشتند محاکمه و مجازات شوند!

مسلمانان الکی خوش
پس از حملات تروریستی پاریس برخی مسلمانان در سایت‌های اجتماعی شعار دادند که حساب خودشان را باید از داعش و تندروها جدا کرد.

متاسفانه بسیاری از مسلمانان آشنایی لازم و کافی با اسلام و قرآن و فرامین محمد ندارند و از روی عادت یا میراث مسلمان شده‌اند.

پیشنهاد من برای این دوستان این است یا خرد را برگزینند و از این دین ارتجاعی فاصله بگیرند، یا دین‌شان را بطور کامل و بدرستی بشناسند، و در نتیجه آن به داعش و گروه‌های تندرو کافرکش بپیوندند و اسلحه در دست گیرند و بمب به خودشان ببندند و بکوشند به نیت قربة الی الله روانه بهشت شوند!

مطالب مرتبط:
من به دونالد ترامپ رای می‌دهم - صدای آمریکا
من به دونالد ترامپ رای می‌دهم - برجام

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر