یک درصدی‌های بزیر آورنده حکومت جمهوری اسلامی

اول این چند پیوند را داشته باشید تا برویم سر اصل مطلب:


دوستانی که پیوندشان را در بالا ذکر کردم برنامه عملی دارند برای سرنگونی رژیم جنایتکار جمهوری اسلامی همراه آموزش‌های متنوع برای آگاهی و ایجاد تشکل‌ و سازماندهی.

مخلص کلام این دوستان این است تا وقتی که ما دست روی دست بگذاریم و منتظر شویم تا کسی پیدا شود یا آمریکا چاره‌ای برای ما بیندیشد شر این رژیم از سر ما کنده نخواهد شد، چاره کار خود ما هستیم و گام‌های موثری که می‌توانیم برداریم!

می‌دانیم که بسیاری از این رژیم ناراضی هستند اما برای سقوط و بزیر کشیدن یک رژیم نه لازم است همه گروه‌های مخالف متحد شوند، نه لازم است که همه مردم به خیابان بیایند. برای این کار فقط به عمل درصد ناچیزی از مردم ناراضی نیازست و این دوستان عبارت «یک درصدی» را به همین مناسبت برگزیده‌اند.

یک درصدی ‌ها
با توضیح مختصر بالا یک درصدی به معنا یا اشاره  به یک درصد از جمعیت ایران نیست، بلکه منظور اشاره به اقلیتی از مردم است که برای خود و برای کشور و آینده خود احترام قائل هستند و دیگر نمی‌خواهند که استبداد دینی بر آنان حکم براند.

چاره کار برای سرنگونی بسیار آسان است، و هیچ دوره‌ای مناسب‌تر از زمان حال که رژیم در ضعیف‌ترین موقعیت اقتصادی و سیاسی و جهانی بسر می‌برد نیست، اما ابتدا باید ترس حاکم که موجب خمودگی و انجماد و یاس شده است را از بین برد و این کار با نوشتن شعار روی دیوارها و پخش اعلامیه و اسکناس نویسی انجام خواهد شد.

 آنچه که مهم‌تراز راه انداختن انقلاب است هدایت و رهبری انقلاب است. با مراجعه به سایت‌های بالا و مشاهده تلوزیون دیدگاه برای آموزش و سازماندهی و ایجاد تشکل‌ها کوشا باشیم.

تلویزیون دیدگاه: یاه ست 12073 V  27500 7/8
پیشنهاد‌های مرتبط برای از انجماد برون رفتن:
نجات فیسبوک
جنبش در دجله انداز

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر