مشترک گرامی

    مشترک گرامي
     دسترسي به اين سايت امکان پذير نمي باشد
مقام مسئول مرکز جرایم سازمان یافته سایبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: سپاه در حال پاک سازی سایت های فارسی زبان از انحرافات و ایجاد فضای مجازی بدون دغدغه برای ایرانیان است.
در فضای مجازی، برای رسیدن به سایت ایرنا که هشدار سپاه پاسداران به تمام براندازان نرم عليه نظام جمهوری اسلامي را منتشر کرده بود ، عبارت «در فضای مجازی اقدام به گسترش عملیات ضد دین، ضد فرهنگ و براندازانه کند» را که در یکی از سایت‌ها دیده بودم مورد جستجو قرار دادم که با هشدار مشترک گرامی، راه را بسته یافتم.
تک تک کلمات این عبارت را جدا از هم و همراه یکدیگر آزمایش کردم تا فهمیدم شرکت اینترنتی که  ارتباط مرا به دنیای مجازی وصل و گاهی فصل می‌کند در پیروی از پاک سازی ها بدجوری به کلمه ضد حساسیت پیدا کرده و اجازه نمی‌دهد تا هیچ مشترک گرامی به ضد دسترسی یابد  تا به کمک آن نیت شوم براندازی نرم و سخت خود را عملی سازد. البته فعلا مشترک گرامی مجاز است تا از مخالف، علیه، متعارض، مقابل، دشمن، وی، بی، پاد و غیره برای کارهای فرهنگی و غیر مسموم استفاده کند تا …بعدا که خدا کریم است.
------------------------------------------------------------
پس نوشت:
امروز چهارشنبه ۲۶ فروردین ماه دیدیم که حساسیت نسبت به کلمهٔ ضد برداشته شده و مشترک گرامی می‌تواند با خیال راحت در دنیای مجازی دنبال ضد بگردد. شاید هم تاثیر این مقاله بوده که در این صورت بد نیست دوستان مشترک گرامی ساز این پند و اندرز را شنوا باشند: 
فعلا نه می‌شود دنیای مجازی را مسدود کرد و نه مسدود سازی راهی خردگرایانه است. با اقتصادی سالم بسیاری از مشکلات اخلاقی حل می‌شوند،  پس رو به آن سوی گام نهید!

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر