ایمیل های موقتی

در وبگردی گاه به سایت و انجمن و فرومی برخورد می‌کنید که برای استفاده از مطلب یا برای به دست آوردن پیوندی برای دانلود و دریافت عکس و مطلب از شما می‌خواهند تا به عضویت آن سایت در آیید و اولین گام برای ثبت نام در این سایت ها داشتن ایمیل است، تا برای فعال سازی از طریق کد یا رمز عبور یا لینک مخصوصی که به ایمیلتان می‌فرستند عضویتتان کامل شود، اما شاید نخواهید در آن سایت ها رد پایی از خود بجا بگذارید، شاید دل خوشی از اینگونه عضویت اجباری نداشته باشید، و شاید نخواهید بعدها پیوسته با نامه‌های این سایت ها مواجه شوید.

دم دست ترین راه، استفاده از ایمیل های موقت+ است، ایمیل هایی که پس از دقایقی محو و نابود می‌شوند و بدست آوردنشان سریع و مثل آب خوردن است و مشکل شما را در عضویت اجباری حل می‌کنند. در زیر چند نمونه از این نوع ایمیل ها معرفی میشود شاید روزی به دردتان بخورند:

ایمیل ۱۰ دقیقه‌ای:

به این سایت http://10minutemail.com بروید و از ایمیلی که در کادر صفحه آن مشاهده می کنید استفاده نمایید.شما می توانید در صورت لزوم مدت استفاده از ایمیل ده دقیقهای خود را پیش از اتمام تمدید نمایید. ایمیل 10 دقیقه اینامه هایی که برای شما به این آدرس فرستاده می شود در قسمت پایینی همین صفحه به نمایش در خواهند آمد. ایمیل این سایت فعلا با خط فارسی مشکل دارد.

ایمیل ۱۵ دقیقه ای:

به سایت http://www.guerrillamail.com بروید و روی عبارت Get temporary e-mail کلیک نمایید، و از ایمیل پانزده دقیقه‌ای که در کادر مستطیل شکل خواهد آمده بهره برید. برای اطلاع از رسیدن نامه باید روی Reload کلیک نمایید . گرچه در این سایت آمده که عمر ایمیل ها پس از پانزده دقیقه به پایان می رسد، گاها ایمیل ها یکساعتی اند، به هر صورت شما این امکان را دارید که ایمیلتان را پیش از اتمام زمانش با کلیک بر عبارت Give me … again تمدید نمایید. ایمیل این سایت فعلا با خط فارسی مشکل دارد.

سایت http://we.despam.it دقیقا مشابه سایت بالایی است و ایمیل های پانزده دقیقه‌ای در اختیار کاربران میگذارد.

ایمیل ۲۰ دقیقه ای:

به سایت http://www.20minutemail.com بروید و در آنجا روی عبارت get your temporary email کلیک کنید،ایمیل 20 دقیقه ای در قسمت بالای صفحهٔ جدید نشانی ایمیل بیست دقیقه‌ای شما آمده است. قابلیت دریافت نامه ها را به خط فارسی دارد.

نوع دیگر:

ایمییل Mailinator :

شما می توانید مانند مثال زیر، با نوشتن کلمه ای به انتخاب خودتان و با حروف انگلیسی در جلوی یکی از عبارت زیر ایمیلی بسازید و از آن بهره برید.

  • mailinator2.com
  • sogetthis.com
  • mailin8r.com
  • mailinator.net
  • spamherelots.com
  • thisisnotmyrealemail.com

مثال: yekname@ mailinator2.com

برای اینکه از رسیدن نامه مطلع شوید به سایت http://www.mailinator.com بروید و در قسمت Check your inbox ایمیل پیش ساخته تان را وارد کنید و Go را بزنید. سایت Mailinator فاقد امکان پاسخگویی است.

این ایمیل قابلیت Encoding دریافت نامه ها را به خط فارسی دارد.

ایمیل MailCatch :

به سایت http://mailcatch.com/en/disposable-email بروید و از ایمیل آمادهٔ زیر عبارت Random address استفاده نمایید. برای برای اینکه از رسیدن نامه مطلع شوید کپی ایمیل پیش گفته را در قسمت Check your inbox وارد کنید و Go را بزنید. این ایمیل قابلیت دریافت نامه ها را به خط فارسی دارد.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر