ثبت نام در بلاگر با هر نوع ایمیل

بلاگر گوگل این امکان را به شما می دهد تا با داشتن هر ایمیلی از جمله یاهو مشترک گوگل شوید و از تمامی امکانات آن از جمله سیستم وبلاگ نویسی فارسی بلاگر استفاده نمایید. اعتبار گوگل کافیسیت سری به گوگل فارسی بزنید. روی ورود کلیک کنید. در صفحهٔ جدید- ايجاد يک اشتراک Google - روی عبارت همین حالا یک حساب کاربری ایجاد کنید کلیک نمایید. آدرس ایمیل کنونی خود را وارد کنید، رمز عبوری برای خود انتخاب و وارد کنید و الی آخر.

زبان پارسی پس از دریافت نامه ای از گوگل و تایید حساب کاربریتان به بلاگر blogger.com بروید و زبان آن را از انگلیسی به پارسی بر گردانید و در چند دقیقه وبلاگی برای خود دست و پا کنید و از استحکام و امکانات فارسی این سرویس لذت برید.

***

آموزش تصويری ساخت جیمیل - ايميل گوگل
آموزش تصویری ساخت ایمیل یا آی دی یاهو

۳ نظر:

 1. سلام اصلاً اطلاعاتی خوبی به کسی نمی دهید که به درد بخورد

  پاسخحذف
 2. متاسفانهمن به هر سایتی که می روم و اطلاعاتی مثل نصب آفیس یا موارد دیگر را می خواهم فهرست گویای همه مطالب است ولی وقتی وارد سایت می شویم اصلاً هیچ مطلبی وجود ندارد

  پاسخحذف
 3. دوست ناشناس
  متاسفم که مطالب این وبلاگ بدردتان نخورد. متاسفانه جستجوگرهای اینترنتی در اکثر موارد ما را به سوی نتایج باب دل هدایت نمی کنند. اگر لطف کنید و بنویسید که دقیقا دنبال چه اطلاعاتی می گردید، شاید بتوانم منبعی در خور معرفی کنم.

  پاسخحذف