بدبختی انصار

با بدبختی تمام در نوروز امسال شاهد کشف حجاب مکرر زنان و دختران جاهل و مغرضی بودیم ...

این بخشی از مطالب ارگان انصار حزب الله بود که پایگاه خبری عصر ایران به نقل از آخرین شمارهٔ یالثارات گزارش داده است. انصار حزب‌الله با انتقاد از نیروی انتظامی به دلیل عدم جریمه خانم‌های راننده‌ای که حجاب‌هایشان را رعایت نمی‌کنند، خواستار آن شده که جریمه‌ای همانند جریمه سرعت غیرمجاز برای این رانندگان و کسانی که در خودورهای خود ، موسیقی مبتذل با صدای گوش خراش، گوش می‌کنند، در نظر بگیرد.

در ایام نوروز لحظات بسیاری را شاهد بودیم از روسری خانمها که دور گردشان افتاده بود و میل چندانی به راست و ریس کردنش را نداشتند و جوانانی که تلاش می کردند تا به هر گونه که می توانند، اندکی شاد باشند.
اگردیدن این صحنه ها بدبختی انصار حزب الله است برای ما غصه خوردن است از تمامی هزینه های برباد رفتهٔ این سی سال، در مبارزه ای شکست خورده با بدحجابی و جوانی.

جناب مهندس میر حسین موسوی پروژه امینت اجتماعی را دارای اثرات سوء می داند، برخورد آمرانه و خشن را مثبتی نمی داند، از اعتماد به جوانان و زنان سخن می گوید و در اولین فرصت قصد جمع آوری گشت های ارشاد را دارد، جناب حجت‌الاسلام و المسلمین مهدی كروبی می گوید: من اگر رئیس‌جمهور شوم خود گشت ارشاد برنامه‌هایش را متوقف خواهد کرد و حتی لزومی ندارد که من به آن‌ها بگويم.

لااقل این حرفی است که  امروز می زنند، همانگونه که روزی رئیس جمهور محبوبمان جناب دکتر محمود احمدی نژاد چنین می گفت:
واقعاً مشکل مردم ما الآن شکل موی بچه های ماست؟ خب بچه ها دوست دارن موهاشون رو هر جوری بذارند ، به من و تو چه ربطی داره؟ من و تو باید به مسائل اساسی کشور برسیم. یعنی دولت باید بیاد اقتصاد رو سامان بده. فضای کشور رو آرامش ببخشه. امنيت روانی درست كنه. پشتيبانی بکنه از مردم.
مردم سلايق گوناگون دارن. ما سنّت های مختلف ، اقوام مختلف ، تيپ های مختلف ‌داريم. دولت خدمتگزار همه است.
چرا مردم رو کوچیک می کنيم؟ يعنی واقعاً مردم رو اونقدر کوچيک می كنيم که الآن مشكل مهمِّ جوان های ما اينه که مدل موشون رو چه جور بذارن؟ و دولت هم نمی ذاره! يعنی شأن دولت اينه؟ شأن مردم اینه؟ نه اینه واقعاً؟ اینا توهین به مردم ماست!
چرا مردم رو دست کم می گيريم؟ واقعاً يعنی اونقدر الآن مشکل کشور ما اينه که مثلاً فلان دختر ما، فلان لباس رو پوشيد؟ این الآن مشکل کشور ما اینه؟ يعنی مشکل مردم ما اینه؟

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر