پای مرغ

پای مرغ


خبرگزاری رویترز : تحقیقات دانشمندان در ژاپن نشان می دهد که چهار نوع از پروتئین موجود در پای مرغ در کنترل فشار خون بالا موثر می باشند.

فروشگاه دوستان : ايسنا : يک متخصص تغذيه معتقد است مصرف سوپ پای مرغ بهترين دارو و منبع کلسيم و ويتامين D برای کودکان مبتلا به نرمی استخوان - راشيتيسم - است. دکتر سپهر فوادی متخصص تغذيه ضمن اشاره به اين مطلب، اظهار كرد : مادران می توانند در کنار داروهای تجويز شده توسط پزشک ، از سوپ پای مرغ نيز براي بهبودی سريعتر فرزندانشان استفاده کنند. حتی در بزرگسالان مبتلا به اين بيماری نيز، مصرف عصاره پای مرغ بسيار سودمندست. دکتر فوادی تنها مورد منع مصرف اين غذا را در افراد با چربی خون بالا ذکر کرد و افزود: عصاره پای مرغ ، مملو از ويتامين D، ويتامين A، کلسيم، فسفر و اسيدهای چرب است. به همين جهت افرادی که از داروهای پايين آورنده چربی خون مثل استاتين استفاده نمی کنند نبايد اين غذا را مصرف کنند. اين متخصص تغذيه در انتها پيشنهاد کرد عصاره پای مرغ ، همراه با کمی پياز پخته شود تا کلسيم آن به بيشترين مقدار برسد .

مصاحبه اختصاصی روزنامه جمهوری اسلامی با دكتر مهدی بنائی :

 • غذاهايی داريم كه در بهبود آرتروز يا كمردرد يا ديسك كمر موثر باشند برخی از پودر سنجد به عنوان يک غذای موثر برای آتروز نام می برند نظر شما چيست؟
 • پودر سنجد موثر است. زنجبيل هم خيلی موثر است. هم موضعی و هم خوراكی. همراه با غذا يا چای صرف شود موثر است. ما می‌گوئيم پای مرغ را بجوشانيد و آب گوشت و ژل آن را بخوريد. پای مرغ پر از مواد غضروف ساز است. پای مرغ دارای سولفات كندروئتين است. سولفات كندروئتين در پای مرغ فراوان است. در ويزيت بچه هايی كه سر استخوان ران شان نكروز می شود می پوسد خراب می شود پای مرغ را به آنها تجويز می كنم. نتيجه خيلی مثبتی هم گرفته ايم. يک مورد حتی قرار بود عمل جراحی بشود كه ما با همين پای مرغ او را سلامت كردم و اجازه ندادم كارش به عمل جراحی درتهران بكشد. متاسفانه يک پزشک تاجر می خواست اين دختر بچه را عمل جراحی كند كه خوشبختانه با همين پای مرغ مداوا شد و مشكل پوسيدگی استخوان ران او برطرف شد.

بهترين راه برای درمان افسردگی : پای مرغ را چه ماشينی و چه محلی ـ اگر مرغ محلی باشد بهتر است - تميز بشوييد بدون اينكه در آب جوش زده و پوست زرد رنگ آنرا پاك كنيد. پای مرغ را خوب بشوييد و روی آتش كباب كنيد و بخورید مد نظر داشته باشيد كه فقط ناخنهای آنرا بكنيد و انگشتان بايد باشد. چندين بار در روز انجام دهيد. به زودی و به فاصله يک هفته می‌بينيد كه چه جادويی می‌كند. مصرف پای مرغ بدون كندن پوست آن بسيار موثر در درمان افسردگی و اضطراب می‌باشد. اين روش نه شيميايی هست و نه اثرات جانبی دارد.

شبکه خبری صنایع غذایی ایران : به گزارش ایسنا طی پنج ماهه نخست سال‌جاری بالغ بر ۱۶۷ تن پای مرغ استحصالی از کشتارگاه‌های طیور آذربایجان شرقی برای نخستین بار به کشور ویتنام صادر شد. مدیرکل دامپزشکی آذربایجان شرقی اظهار کرد: سال گذشته نیز بالغ بر ۴۱ تن پای مرغ از این استان به کشور چین صادر شد.

۱ نظر:

 1. دنیا داره از گوشت خواری و دامپروری به آخر میرسه اونوقت شما هنوز تبلیغ گوشت خواری میکنید؟
  خدا مهربوتر از اینه که شفای کسی رو در مرگ یه موجود دیگه بزاره -
  گیاه خواری و خصوصا خام گیاه خواری برای هر دردی شفاست ، باور نمیکنید یه سری برید انجمن خام گیاه خواران و ببینید چه بیماری های لاعلاجی با خام گیاهخواری مدوا شده
  کسی که هر هفته دوبار دیالیز میشده الان در کمال سلامت داره زندگی میکنه
  سرطان - آرترز - ......
  این شماره شون و این هم ایمیل شون
  تغذیه طبیعی ( خام گیاه خواری ) تلفن : 44820720 - 09194694257
  email : naturalfoodiran@yahoo.com
  یادآوری : مشاوره کاملا مجانیه میتونید یه سری بزنید

  پاسخحذف